Kurumsal

Antalya Şahin Nakliyat Olarak

Antalya Şahin Nakliyat, dün olduğu gibi bugünde siz değerli müşterilerine evden eve taşımacılığın gerektirdiği en iyi hizmeti, en güvenilir bir şekilde size sunmaya devam etmektedir.
Kuruluşumuzun sahip olmuş olduğu geniş araç filosu, eşyalarınızın taşınması esnasında kötü süprizlere karşı mukaveti arttırılımış ve nakliye aracı için gerekli her türlü dizaynı yapılmıştır.
Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Antalya Şahin Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder,nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç,eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği,nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.
Antalya Şahin Nakliyat, taşımacılık işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.
Evden eve taşımacılık, firmasını aradıktan sonra yeni yerinize yerleşene kadar geçen süre içinde, taşınacak eyalarınızın güvende olması ve hasarsız nakliye ile demonte edilen eşyalarınızın montajı yapılmış bir şekilde yerleşmesini istiyorsanız.Kafanızdan geçen her türlü soruyu sorabileceğiniz bir muhatap istiyorsanız

Antalya Şahin Nakliyat, taşımacılık işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, unutmayın size bir telefon kadar yakınız...

İş Sürecimiz

 • İşin tanımı;
  Sorunsuz Hizmet Anlayışı Bizi aradığınız anda size sorunsuz bir hizmet sunmak ve yüzde yüz memnuniyet için gerekli tüm koşulları sağlarız.
 • Tespit;
  Telefonda görüştüğünüz müşteri temsilcisi ile anlaştığınız takdirde expertiz elmanımız adresinize gelerek malınızı tespit eder ve sözleşme imzalar.
 • Araç Satti;
  Expertiz tarafından malınıza uygun görülen araç taşıma günü gerekli ekip ve ekipmanlarla sabah saatlerinde kapınızda hazır bulunur.
 • Hizmet;
  Taşıma anından iş bitene kadar hizmet sunarız.

Vizyonumuz

VizyonumuzEn önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek,
en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. . Szilerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. . Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmek.

Misyonumuz

Misyonumuz

Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin menuniyetini yükseltmek ve eniyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.


# Nakliyat sigortası yapmak
# Marangoz hizmetile kusursuz demonte ve monte işlemleri
# İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek.
# Ev eşyanızın tam deger tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak.
# Memnuniyetsizlik ve herhangi hasar durumunda para iade garantisi vermek.
# Müşterilerimize memnuniyetsaglayacak sistemle evden eve taşımacılık yapmak..

Kalite Politikamız

01.Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak,

02.Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak,

03.Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek,

04.En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.

Çevre Politikamız

Çevre Politikamız

 • Doğaya saygı felsefemiz doğrultusunda havanın, suyun ve toprağın kirlenmesini önlemek amacıyla, çevre ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere riayet etmek,
 • Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak.
 • Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak

 

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

 • Müşteriyi bir dost olarak görmek,
  • Ürünler hakkında geniş bilgi vermek,
   • İşi zamanında, eksiksiz ve titiz biçimde teslim etmek,
    • Taşıma sırasında azami temizliğe önem vermek,
     • Memnuniyetsizlik durumunda çok hızlı bir şekilde sorunu çözmek.

 

You are here: Kurumsal