Biz Kimiz

Hakkımızda

“Antalya Şahin Nakliyat” olarak nakliye hizmetleri sektöründe 23 yıldır hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin sürekli tercih ettiği nakliyat firması olmaktan gurur duyuyoruz. En kaliteli, en hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri “Antalya Şahin Nakliyat” ailemize dahil etmek bizim en hassas olduğumuz iş politikamızdır.

Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Müşteri ayrımı yapmaksızın, her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz. Eşyalarınızın taşınma süreci ile yakından ilgilenerek, paketleme aşamasından yeni yerleşim biriminize yerleştirilme aşamasına kadar büyük bir titizlik içerisinde çalışıyoruz.15 free no deposit bingo sites Avrupa Birliği standartlarında bir taşınma işlemini sizlerle buluşturarak, yüksek kaliteli şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmanın verdiği tecrübe ve deneyim ile, her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz.

Müşteri her zaman haklıdır düsturunu kendimize ilke edinip, her türlü evden eve nakliyat ve depolama işlemlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yükseliş Mahallesi 2121 Sok. No: 26
Kepez /ANTALYA

It’s a excellent way to ensure case study writing service you’re composing a great piece of work, before you submit an application for consideration.

+90 532 560 0787

+90 242 332 0787

info@antalyasahinnakliyat.com

Tüm Hakları Saklıdır. 2020 Antalya Şahin Nakliyat