Neler Yapıyoruz

Hizmetlerimiz

evden-eve-nakliyat-01.jpg01

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat talebinizin telefonla veya e-maille bize ulaşmasıyla Antalya Şahin Nakliyat görevlileri evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı ve nereye kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır. free 15 pound bingo no depositTüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Antalya Şahin Nakliyat ekibi sizin istemleriniz ide göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır. Kastamonu Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

İLETİŞİMfrigofrik-nakliyat-01_1.jpg02

Frigo Frik Nakliye
Gıda Taşımacılığı Hizmetleri

Gıdaların taşınması en başta hijyen ve titizlik gerektiren bir konudur. Antalya Şahin Nakliyat olarak bunun için gerekli donanıma sahip araçlarımızla sizlere hizmet vermeye hazırız.

Soğutmalı frigofrik donanımlı ve ısı kaybı minimimuma indirilmiş araçlarımız, bozulma riski yüksek veya dondurulmuş olan gıdalar için üst seviyede koruma sağlamaktadır. Bu sayede gıda taşımacılığında her türlü ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm üretebilmekteyiz.

Sağlığınızı riske atacak firmalarla çalışmamanızı önemle tavsiye eder paket gıdalarınız için uygun araç ve malzemelerle eşyalarınızı taşımaya hazırız.

Paketli gıdaların nakliyesi de çok fazla hijyen ve özen gerektiren nakliye türlerinden biridir.Sebebi paket gıdalar insan sağlığı için çok önemli olup yeterli ısı ve donanıma sahip araçlarla nakliye edilmediği takdirde çok büyük zararlara neden olabilir.

Bizler Antalya Şahin Nakliyat Firması olarak tüm sağlık koşullarını özenle inceleyip araçlarımızı ona göre hazırlamaktayız.

İLETİŞİMambalaj-ve-paketlemet-01.jpg03

Ambalaj ve Paketleme

Nakliyatın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmesidir.
Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.
Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler, nakliye kilimi, battaniyeler ve bandajlardır.

İLETİŞİMsehirler-arasi-nakliyat-01.png04

Şehirlerarası Taşımacılık

“Antalya Şahin Nakliyat” Şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’ nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir.
Şehirler arası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren iştir çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerisinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir.
“Antalya Şahin Nakliyat” uzman ekibi ile bu konuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız.

İLETİŞİMasansorlu-tasima-01.jpg05

Asansörlü Taşımacılık

“Antalya Şahin Nakliyat” asansörlü evden eve nakliyat, evden eve ve şehir içi şehirlerarası yük taşımacılığında sektörün önde firmasıdır ve evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan gurur duyar.
Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki misyon, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.

İLETİŞİMofis-isyeri-tasima-01.jpg06

Ofis ve İşyeri Taşıma

İş yeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır.
Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka “Antalya Şahin Nakliyat” firmasından teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

İLETİŞİMmagaza-tasimaciligi-01.jpg07

Mağaza Taşımacılığı

Araçlarımızda kullandığımız askılı taşıma sistemi sayesinde mağazalarınızda bulunan kıyafetleri kırıştırmadan sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Kıyafetlere özel naylon ambalajlar sayesinde taşıma sırasında kıyafetlerin lekelenmemelerini sağlayarak şirketinizin taşıma sırasında maddi anlamda zarara uğramamasını sağlıyoruz.
Tekstil ve konfeksiyon mağazalarına özel olarak ayarlanan askılı taşıma sistemi sayesinde hem iş kaybı an aza indirilmekte hem de sorunsuz bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. Eğer bir mağazadaki tüm ürünlerinizi, ofisinizdeki bilgisayar ve ofis gereçlerinizi, raflarınızı ve mobilyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçin size mükemmel bir taşıma hizmeti sunalım.

İLETİŞİMfuar-stand-tasimaciligi-01.jpg08

Fuar & Stand Taşımacılığı

Fuarlar dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Bir çok şirket fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir.
Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stant kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa “Antalya Şahin Nakliyat” olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında verdiğimiz fuar nakliyat hizmeti fuarda kullandığınız tüm materyallerinizi sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına, dilerseniz fuar alanında sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

İLETİŞİMendustriyel-tasimacilik-01.jpg09

Endüstriyel Nakliyat Hizmetleri

“Antalya Şahin Nakliyat” Türkiye’ nin her yerine evden eve de olduğu gibi endüstriyel taşımacılıkta da kendini geliştirmiş ve bu yönde atılımlarını gerçekleştirmektedir.
Endüstriyel nakliyatta her türlü ürünün taşımacılığını yapmaktadır.

Taşıdığımız Ürünlerin Listesi:
• Sanayi – İmalat – Cihaz ve Makinaları
• İnşaat Malzemeleri
• İş Makinaları
• Hububat – Şeker
• İplik – Kumaş
• Kağıt
• Maden
• Kömür
• Yaş ve Kuru Kayısı
Tüm ürünlerinizi adresinizden alıp isteğinizi yere kadar sorunsuz bir şekilde bırakmaktayız.

İLETİŞİMfabrika-tasimaciligi-01.jpg10

Fabrika Taşımacılığı

“Antalya Şahin Nakliyat” , fabrika taşıma sisteminde profesyonel ekibi ile dikkatli ve güvenli bir sistem uygulamaktadır. Fabrikadaki makineler ambalajlanır, ofis malzemeleri ayrı ayrı ambalajlanır, ofis içindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve ağır yükler forklift ile araca yüklenir. Ambalaj malzemesi olarak Avrupa dan ithal pet kraft kağıtları kullanılır. Kırılacak eşyalarsa beyaz kâğıtlarla sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.
“Antalya Şahin Nakliyat”, sizlere hasarsız nakliye garantisi verir. Uzman ekibi ile de monte ve monte hizmeti verir. Malın değerine göre sigorta yapar. Herhangi bir şart sunmadan müşteri memnuniyeti garantisi verir.

İLETİŞİM

Yükseliş Mahallesi 2121 Sok. No: 26
Kepez /ANTALYA

+90 532 560 0787

+90 242 332 0787

info@antalyasahinnakliyat.com

Tüm Hakları Saklıdır. 2020 Antalya Şahin Nakliyat