• +90 242 332 0787
  • +90 532 560 0787
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Evden Eve Nakliyat

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat talebinizin telefonla veya e-maille bize ulaşmasıyla Antalya Şahin Nakliyat görevlileri evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği çağdaş asansörlü sistemin nasıl kurulacağı ve nereye kurulacağı gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Antalya Şahin Nakliyat ekibi sizin istemleriniz ide göz önünde bulundurarak taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alır.

Antalya Şahin Nakliyat ekibi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.


Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.