• +90 242 332 0787
  • +90 532 560 0787
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Antalya Şahin Nakliyat Olarak


Antalya Şahin Nakliyat, dün olduğu gibi bugünde siz değerli müşterilerine evden eve taşımacılığın gerektirdiği en iyi hizmeti, en güvenilir bir şekilde size sunmaya devam etmektedir.
Kuruluşumuzun sahip olmuş olduğu geniş araç filosu, eşyalarınızın taşınması esnasında kötü süprizlere karşı mukaveti arttırılmış ve nakliye aracı için gerekli her türlü dizaynı yapılmıştır.
Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Antalya Şahin Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği, nereye kurulacağı ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır .Eşyanın gideceği yeni yerinde ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.
Antalya Şahin Nakliyat, taşımacılık işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.
Evden eve taşımacılık, firmasını aradıktan sonra yeni yerinize yerleşene kadar geçen süre içinde, taşınacak eşyalarınızın güvende olması ve hasarsız nakliye ile demonte edilen eşyalarınızın montajı yapılmış bir şekilde yerleşmesini istiyorsanız. Kafanızdan geçen her türlü soruyu sorabileceğiniz bir muhatap istiyorsanız

Antalya Şahin Nakliyat, taşımacılık işlemlerinde kendisine hedef olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, unutmayın size bir telefon kadar yakınız...


İş Sürecimiz


İşin tanımı;
Sorunsuz Hizmet Anlayışı Bizi aradığınız anda size sorunsuz bir hizmet sunmak ve yüzde yüz memnuniyet için gerekli tüm koşulları sağlarız.


Tespit;
Telefonda görüştüğünüz müşteri temsilcisi ile anlaştığınız takdirde expertiz elmanımız adresinize gelerek malınızı tespit eder ve sözleşme imzalar.


Araç Satti;
Expertiz tarafından malınıza uygun görülen araç taşıma günü gerekli ekip ve ekipmanlarla sabah saatlerinde kapınızda hazır bulunur.


Hizmet;
Taşıma anından iş bitene kadar hizmet sunarız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.